دعوت تولیت آستان قدس رضوی از رئیس جمهور منتخب برای سخنرانی در حرم مطهر امام رضا(ع)

تولیت آستان قدس رضوی طی تماس تلفنی با حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت و از ایشان برای سخنرانی در جشن میلاد امام رضا(ع) در حرم مطهر رضوی دعوت کرد.

access_time ۱۴۰۰ دوشنبه ۳۱ خرداد
remove_red_eye 75بازدید
دعوت تولیت آستان قدس رضوی از رئیس جمهور منتخب برای سخنرانی در حرم مطهر امام رضا(ع)
حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی در این تماس تلفنی ضمن آرزوی موفقیت برای حجت الاسلام والمسلمین رئیسی، از ایشان برای سخنرانی در حرم مطهر رضوی دعوت و اظهار کرد: لبیک ملت ایران به رهبر معظم انقلاب و حماسه حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری علی رغم همه تبلیغات سوء دشمنان یکبار دیگر هوشیاری و بصیرت ملت سرافراز ایران را در برابر دشمنان ثابت کرد.
وی افزود: برگزیده شدن شما توسط ملت ایران که در ایام دهه مبارک کرامت رقم خورد را به فال نیک می‌گیریم و آن را نقطه عطفی برای کسب فرصت‌های جدید خدمت به ملت و کشور شریف ایران در فضای داخلی و خارجی می‌دانیم، از این رو از جنابعالی دعوت میکنیم در جشن روز میلاد امام رضا(ع) در حرم مطهر رضوی سخنرانی نمائید.
حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی نیز در این گفت‌وگوی تلفنی ضمن تشکر از تماس، پیام تبریک و دعوت تولیت آستان قدس رضوی، گفت: باید تلاش کنیم تا تمام ظرفیت‌های کشور را برای ایجاد نهضت بزرگ خدمت به مردم بسیج کنیم و تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا پاسخ اعتماد ملت ایران را به شایستگی بدهیم.
رئیس جمهور منتخب افزود: ان شاءلله در اولین فرصت و با فراهم آمدن شرایط، برای زیارت و عرض ارادت به ساحت مقدس امام علی بن موسی الرضا(ع) به مشهد مشرف خواهم شد.