رونمایی از سامانه توانمندسازی سازمانی موسسه کیفیت رضوی

همزمان با نشست هم‌اندیشی مدیران تعالی سازمانی شرکت‌های زیرمجموعه بنیاد بهره‌وری موقوفات، از سامانه توانمندسازی سازمانی موسسه کیفیت رضوی رونمایی شد.

access_time ۱۴۰۰ جمعه ۲۶ شهريور
remove_red_eye 119بازدید
رونمایی از سامانه توانمندسازی سازمانی موسسه کیفیت رضوی
در این سامانه به نشانی اینترنتی em.rqi.ir ، خدماتی همچون «شناسایی و انطباق عملکرد سازمانی با مدل‌های نوین مدیریت کیفیت»، «تعریف و هدایت پروژه‌های بهبود سازمانی در جهت ارتقاء قابلیت‌های سازمان»، «برگزاری دوره‌های آموزشی و خدمات مشاوره‌ای براساس نیازسنجی‌ها» و همچنین «تدوین سند استراتژی، تدوین نقشه‌های راه، زیست‌بوم و دیگر مستندات» به سازمان‌های متقاضی ارائه می‌شود.
در همین راستا و با هدف آشنایی شرکت‌های زیرمجموعه بنیاد بهره‌وری موقوفات از خدمات این سامانه، نشست فصلی هم‌اندیشی مدیران تعالی سازمانی و کیفیت این شرکت‌ها برگزار شد. محمود جوان جعفری دبیر این نشست، گفت: با توجه به سیاست‌های ابلاغی و منویات تولیت آستان قدس رضوی، شرکت‌های زیرمجموعه بنیاد بهره‌وری موقوفات باید در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، نسبت به تدوین و تبیین سند استراتژی سازمانی اقدام و پروژه‌های بهبود سازمانی را اجرا کنند.
به گفته وی، در این راستا بیش از 3 هزار و 200 نفر ساعت کارگاه آموزشی و مشاوره‌ای برای شرکت‌های آستان قدس رضوی برگزار شده است.
جوان‌جعفری یکی دیگر از اهداف برگزاری این نشست‌های فصلی را حفظ حلقه‌های زنجيره انتقال دانش و تجربيات برای شركت‌ها  به‌منظور هم‌افزایی و حضور مؤثر و باکیفیت در ادوار جایزه ملی تعالی و پیشرفت عنوان کرد.
معاون استقرار کیفیت طیب تصریح کرد: بررسی و تحلیل نتایج پنجمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت، معرفی بوم کیفیت طیب، آشنایی با سبد خدمات توانمندسازی سازمانی و فرآیند برگزاری دوره‌های تعالی، از جمله محورهای این نشست بود.