درخشش شرکت‌های آستان قدس در گردهمایی تولیدکنندگان صنایع غذایی خراسان رضوی

شرکت‌های بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی در گردهمایی تولیدکنندگان صنایع غذایی و بهداشتی خراسان رضوی خوش درخشیدند و در این مراسم سه شرکت، عنوان واحد تولیدی برتر و همچنین دو شرکت عنوان مسئول فنی نمونه را از آن خود کردند.

access_time ۱۴۰۱ يکشنبه ۹ بهمن
remove_red_eye 1258بازدید
درخشش شرکت‌های آستان قدس در گردهمایی تولیدکنندگان صنایع غذایی خراسان رضوی
در این مراسم که به میزبانی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد و با حضور واحدهای تولیدی و صنعتی برتر خراسان رضوی و نیز جمعی از مدیران استانی برگزار شد، از واحدهای نمونه در دو بخش غذایی و بهداشتی تقدیر شد.
در این گردهمایی شرکت‌های صنایع غذایی رضوی، خمیرمایه رضوی و صنایع دامپروری و لبنی رضوی به عنوان واحدهای تولیدی برتر در حوزه صنایع غذایی استان در سال ۱۴۰۱ انتخاب شدند و مسئولان فنی شرکت‌های قند تربت حیدریه و خمیرمایه رضوی نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.
با توجه به اهمیت غذای سالم و باکیفیت در تامین سلامت مردم و نیز مسئولیت اجتماعی آستان قدس رضوی در راستای خدمت رسانی به مردم، این شرکت‌ها با اولویت قرار دادن مقوله سلامت و کیفیت در محصولات تولیدی خود، از بهترین و سالم‌ترین مواد اولیه استفاده می‌کنند.
تمامی شرکت‌های گروه صنایع غذایی زیرمجموعه بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی با اتکا به دانش و تجربه کارشناسان مجرب و همچنین با بهره‌گیری از تجهیزات و امکانات مناسب، نظارت کاملی را بر تمامی فرایندهای تولید از لحظه تحویل مواد اولیه تا تولید محصول نهایی و حتی زنجیره حمل محصول بر عهده دارند.